CNC obrábění pro váš byznys

  • CZ
  • EN
  • DE
Nacházíte se    kovohaken.cz  ›  Kariéra

Volná pracovní místa:

CNC FRÉZAŘ / CNC SOUSTRUŽNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:

  • seřízení a obsluha CNC fréz a soustruhů,
  • přesná výroba dílů pro kolejovou techniku a upínací přípravky,
  • samokontrola vyrobených dílů.

NABÍZÍME:

  • uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • možnost rozvoje technologií výroby,
  • příležitosti k soustavnému technickému vzdělávání,
  • práci na nejmodernějších 3 až 5 osých CNC strojích se systémy Heidenhain iTNC530, MAPPS IV, Fanuc.

POŽADUJEME:

  • odborné vzdělání – min. vyučení v technickém oboru  – např. mechanik - seřizovač, nástrojař apod.,
  • ochotu pracovat na dvě směny,
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a ochotu se učit.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:

  • čtvrtletní odměny,
  • práce v  přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům,
  • možnost kariérního růstu.

Kontakt:

Kovo Haken s.r.o.
Ing. Radim Polách
Telefon: 776 108 533
Email: radim.polach@kovohaken.cz