Naše 
služby

Máme zkušenosti s CNC obráběním kovů od roku 1990. Zakázková a strojní výroba, obrábění a svařovaní dílů na konvenčních a CNC strojích. Zabýváme se malo a středně sériovou výrobu včetně tepelného zpracování a povrchové úpravy.

Naší předností
je především komplexnost služeb
a prvotřídní servis pro zákazníky.

S naším špičkovým technickým vybavením a zkušeným týmem odborníkův oblasti CNC frézování jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Naše obráběcí centra jsou vybavena nejmodernějšími řídicími systémy, což nám umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti a opakovatelnosti při každém frézovacím procesu.

Materiály

Naše výrobky Naše výrobky
Hliník
Bronz
Mosaz
Ocel
Měď
Material samples by poliigon.com

Soustřeďujeme se na širokou škálu materiálů, které můžeme frézovat. Kovové materiály jako hliník, bronz, mosaz, ocel, měď a odlitky jsou pro nás rutinou.

CNC
obrábění

CNC stroje CNC stroje

Naše CNC obrábění je klíčem k dokonalému provedení vašich projektů.

Díky využití moderních strojů a zkušeného týmu jsme schopni odstranit materiál podle vašich přesných specifikací. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednotlivé díly nebo větší série, naše CNC obrábění je tu, aby vaše nápady přetvořilo do reality s maximální přesností a kvalitou.

CNC
soustružení

CNC stroje CNC stroje

Vytváříme rotační komponenty s precizními rozměry a hladkými povrchy.

Naše CNC soustružení je nezbytným nástrojem pro vytváření rotačních komponent s precizními rozměry a hladkými povrchy. Zkušený pohled na materiály jako ocel, hliník, měď a další nám umožňuje realizovat i ty nejnáročnější projekty. S důkladnou kontrolou kvality zaručujeme, že každý díl splňuje a překračuje vaše očekávání.

CNC
frézování

CNC stroje CNC stroje

Tvoříme složité 2D a 3D tvary s maximální přesností.

Naše specializace v oblasti CNC frézování umožňuje tvorbu složitých 2D i 3D tvarů s maximální přesností. Bez ohledu na to, zda se jedná o výrobu prototypů, forem nebo komponent pro průmyslové aplikace, naše moderní technologie a zkušený tým odborníků zajišťují vysokou kvalitu a opakovatelnost.

Kontrola
kvality

Reference Reference

Každý výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality, abychom zaručili, že opouští naše zařízení s nejvyšší přesností a splňuje veškeré specifikace i pro ty nejnáročnější klienty.